Pon - Pt: 7:00 - 17:00    | Wrocław / Żórawina / Kobierzyce |tel. +48 601 753 766

Pon - Pt: 7:00 - 17:00 Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

tel. +48 601 753 766

Slide background

DOMOFONY I
WIDEODOMOFONY

Slide background

DOMOFONY I WIDEODOMOFONY

MONTAŻ DOMOFONÓW – WROCŁAW, ŻÓRAWINA, KOBIERZYCE

domofon 3Oferujemy instalację i montaż domofonów, a także ich modernizację. Instalacje domofonów wykonujemy we wszystkich typach budownictwa:

 • blokach mieszkalnych,
 • kamienicach,
 • domkach jedno- i wielorodzinnych,
 • biurach,
 • obiektach przemysłowych,
 • budynkach użyteczności publicznej.

Montujemy wszystkie rodzaje domofonów od analogowych do cyfrowych. Wspólnie z Klientem ustalamy odpowiednie do budynku typy domofonów, biorąc pod uwagę charakter i rodzaj zabudowy, wymagania Klienta i przeznaczone na ten cel fundusze. Na założenie instalacji najlepiej zdecydować się już w trakcie budowy. Daje nam to największe możliwości wyboru całego układu instalacji. Firma DAT – SYSTEM dokonuje zakupu całości ustalonych z Klientem materiałów i sprzętu. Następnie dokonujemy montażu. W innej opcji może być to sprzęt domofonowy zakupiony przez Klienta i nam dostarczony.

Koszt usługi jest uzależniony przede wszystkim od wyżej wymienionych czynników. Montujemy domofony czołowych producentów: ACO, COMMAX, ELFON, FARFISA, FERMAX, LASKOMEX, PROEL i URMET. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także umowę na przeprowadzanie stałych konserwacji. Gwarantujemy standardy wykonania o najwyższej jakości, solidność, rzetelność i terminowość prac.

KONSERWACJA DOMOFONÓW

Często używane urządzenia techniczne wymagają dodatkowej uwagi. Niewątpliwie należą do nich domofony, w szczególności te zamontowane w budynkach wielorodzinnych. Ciągłe użytkowanie przyśpiesza ich zużycie. Umowa z naszą firmą zagwarantuje, że instalacja domofonowa będzie cały czas działać sprawnie. Pojawiające się usterki zostaną możliwie szybko usunięte.

Zakres konserwacji domofonów:

 • naprawa okablowania,
 • naprawa usterek kasety zewnętrznej,
 • regulacja i naprawa elektrozaczepów, zamków i wkładek,
 • naprawa unifonów w lokalach,
 • naprawa wzmacniaczy i urządzeń zasilających,
 • naprawa central i innych modułów domofonowych.

Cena jednostkowa od lokalu ustalana jest na podstawie złożoności instalacji domofonowej, ilości lokatorów oraz jej stanu technicznego.

WIDEODOMOFONY

Wideodomofony są to urządzenia pozwalające na przesyłanie obrazu i dźwięku. Umożliwiają one przeprowadzenie rozmowy z osobą znajdującą się przy wejściu i zarazem jej obserwację na ekranie monitora. W ten sposób znacznie zwiększa się poziom bezpieczeństwa – możesz słyszeć i zarazem widzieć swojego rozmówcę.

Wideodomofony doskonale sprawdzają się w domkach jedno- i wielorodzinnych oraz w większych budynkach, gdzie nie widzimy bezpośrednio wejścia do budynku. Mamy wzrokową możliwość sprawdzenia autentyczności dzwoniącego. Poza tym wideodomofon pozwala nam sprawdzić, co dzieje się przed naszym wejściem.

Oferujemy usługę montażu systemów wideodomofonowych dla Klientów indywidualnych, właścicieli i administratorów osiedli i budynków wielorodzinnych oraz deweloperów.

W swej ofercie mamy szeroką gamę systemów wideodomofonowych wiodących na polskim rynku firm: ACO, COMMAX, ELFON, FERMAX, NEXWEI i URMET. Są to wysokiej klasy urządzenia wyposażone w cały szereg rozmaitych funkcji. Podstawowe elementy takiego zestawu to: panel z kamerą, monitor, ramka do montażu podtynkowego, zasilacz, przewód połączeniowy, daszek natynkowy, podstawka kątowa.
Niewątpliwą zaletą montowanych przez nas wideodomofonów są wysokiej jakości ekrany LCD , praktyczne sensoryczne przyciski, kamery z podświetleniem IR, wandaloodporna obudowa i prosty montaż.

Typowy system wideodomofonowy składa się z 3 elementów:

 1. Kaseta zewnętrzna
  Element ten jest zamontowany najczęściej przed wyjściem. Posiada wbudowaną kamerę, mikrofon i głośnik. Oświetlacze podczerwieni umożliwiają obserwację nawet w całkowitych ciemnościach. Kasety wideofonu są w wersji nad- i podtynkowej.
 2. Monitor
  Jest on zamontowany w mieszkaniu. Oferujemy rozmaite wielkości od 2,5 do 10 cali. Monitor wideodomofonu może być głośnomówiący lub słuchawkowy. Niektóre modele umożliwiają podłączenie dodatkowych monitorów lub unifonów w innych pomieszczeniach. Zasilenie jest z sieci elektrycznej.
 3. Elektrozaczep
  Jest on umieszczony w futrynie w bezpośrednim sąsiedztwie zamka. Pełni on funkcję zwalniania blokady zamka, co umożliwia wejście. Są rozmaite odmiany elektrozaczepów: z blokadą, pamięcią, rewersyjne itd.

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT – SYSTEM | DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT-SYSTEM DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

KONTAKT

DAT – SYSTEM Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

Nr konta ING Bank Śląski
57 1050 1575 1000 0022 7515 5253

Tel.: +48 601 753 766

E-Mail: jasonp@o2.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00

DAT – SYSTEM WROCŁAW | ZAKRES USŁUG

Firma zajmuje się montażem i instalacją bezprzewodowych i przewodowych systemów alarmowych, monitoringu CCTV, monitoringu IP, domofonów i videodomofonów, kontrolą dostępu.

MONTAŻ DOMOFONÓW WE WROCŁAWIU
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław | Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław

Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron