Pon - Pt: 7:00 - 17:00    | Wrocław / Żórawina / Kobierzyce |tel. +48 601 753 766

Pon - Pt: 7:00 - 17:00 Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

tel. +48 601 753 766

Slide background

KONTROLA DOSTĘPU

Slide background

KONTROLA DOSTĘPU

MONTAŻ SYSTEMÓW KONTROLI DOSTĘPU

Działamy we Wrocławiu, Żórawinie i Kobierzycach

kontrola dostepuW dzisiejszych czasach kontrola wejść do określonych pomieszczeń i miejsc jest oczywista i wydaje się nawet koniecznością. Wszędzie spotykamy się z potrzebą ochrony mienia i własności intelektualnej. Nieraz chcemy mieć możliwość sprawdzenia, czy, kiedy, gdzie i kto wchodził. Dotychczasowe metody takie jak klucz, czy zamek szyfrowy nieraz są zawodne, łatwe do obejścia. Klucz można zgubić, czy też podrobić. Postęp technologiczny przychodzi tu z pomocą i daje gotowe nowoczesne rozwiązania. Nowoczesna kontrola dostępu to karty zbliżeniowe i magnetyczne, szyfratory i szerokie spektrum rozwiązań biometrycznych.

Większość w tej chwili projektowanych budynków administracyjnych, biurowych, produkcyjnych, czy w końcu obiektów sportowych jest wyposażona w zaawansowane systemy zabezpieczeń i kontroli. Wdrożone systemy kontroli umożliwiają nadzór nad zatrudnionymi osobami, zwiększają bezpieczeństwo majątku firmy i jej zasobów oraz uniemożliwiają dostęp osobom nieupoważnionym. Istnieją rozmaitej klasy systemy kontroli dostępu. Mogą one składać się z czytnika kart, czy też działającego autonomicznie zamka szyfrowego lub wielu kontrolerów i czytników zintegrowanych ze sobą, a także powiązanych z innymi systemami np. monitoringu, alarmowymi.

Typowy systemu kontroli dostępu składa się z: czytników, kontrolerów dostępu, modułów zasilania, urządzeń komunikacyjnych i transmisji danych, oprogramowania, a także urządzeń i elementów blokad mechanicznych – zworów elektromagnetycznych, bramek i rygli.

Dzięki czytnikom dostępu możliwy jest dostęp do pomieszczenia wyłącznie dla wybranych i upoważnionych osób. Sprawdzenie tożsamości użytkownika może odbywać się na rozmaite sposoby. Może być to skan siatkówki oka, odcisk palca lub geometria dłoni. Może być to również kod dostępu bądź karta zbliżeniowa.

Wskutek swej niezawodności systemy kontroli dostępu coraz częściej są wykorzystywane w nowocześnie działających firmach. Dodatkowo mogą one pełnić funkcję rejestratora czasu pracy osoby zatrudnionej w firmie. Głównym elementem systemu jest kontroler dostępu. Jego zadaniem jest dokonanie weryfikacji i przetworzenie danych z czytnika i wykonanie odpowiednio zaprogramowanego działania np. otwarcia drzwi. Kontroler wykorzystując moduł komunikacji, przekazuje dane do systemu rejestracji czasu pracy lub działu kadrowo-płacowego. Nieodzownym elementem systemu jest baza danych z listą wszystkich użytkowników systemu z określonymi parametrami uprawnień. System rozpoznaje użytkownika poprzez identyfikator, który może być różny dla poszczególnych wybranych systemów. Tym samym system pozwoli pracownikowi przejść przez strefę lub nie – w zależności od zaprogramowanych uprawnień.

Istnieją też bardziej zaawansowane systemy kontroli dostępu. Oprócz podstawowych funkcji mogą one być wykorzystane np. przy sprzedaży, czy kontroli biletów, pobierania opłat wstępu w galeriach, muzeach, czy nawet przy sterowaniu windą.

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT – SYSTEM | DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT-SYSTEM DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

KONTAKT

DAT – SYSTEM Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

Nr konta ING Bank Śląski
57 1050 1575 1000 0022 7515 5253

Tel.: +48 601 753 766

E-Mail: jasonp@o2.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00

DAT – SYSTEM WROCŁAW | ZAKRES USŁUG

Firma zajmuje się montażem i instalacją bezprzewodowych i przewodowych systemów alarmowych, monitoringu CCTV, monitoringu IP, domofonów i videodomofonów, kontrolą dostępu.

MONTAŻ DOMOFONÓW WE WROCŁAWIU
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław | Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław

Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron