Pon - Pt: 7:00 - 17:00    | Wrocław / Żórawina / Kobierzyce |tel. +48 601 753 766

Pon - Pt: 7:00 - 17:00 Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

tel. +48 601 753 766

Slide background

AUTOMATYKA BRAM
I SZLABANÓW

Slide background

AUTOMATYKA BRAM I SZLABANÓW

SZLABANY PARKINGOWE AUTOMATYCZNE

Szlabany montujemy we Wrocławiu, Żórawinie i Kobierzycach

szlaban 3Szlabany parkingowe to doskonałe i powszechnie stosowane rozwiązanie, które pozwala na skuteczną kontrolę dostępu do parkingów i w często używanych przejazdach. Szlabany elektromechaniczne są najczęściej używane w naszym kraju.

Oferujemy montaż szlabanów parkingowych elektrycznych uznanych i cenionych firm: CAME, NICE i SOMFY. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć każdy typ i szerokość przejazdu. Zarówno wąskie, jak i te bardzo szerokie. Wybór modelu szlabanu jest zależny od miejsca, intensywności użytkowania oraz od szerokości przejazdu. W naszej ofercie mamy szlabany o długości ramienia 4 m, 6 m, 8 m, jak również i większe.

Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny szlabanów: naprawy po uszkodzeniach, okresowe przeglądy konserwacyjne, części zamienne, wymianę ramion i regenerację szlabanów. Posiadamy w ofercie wszelkie akcesoria tj.: lampy ostrzegawcze, piloty, ledowe oświetlenie ostrzegawcze, fotokomórki, sterowania radiowe i inne.

Szlabany parkingowe dobieramy wg następujących zasad

Najistotniejszym kryterium doboru szlabanu jest szerokość przejazdu mierzona od krawężnika do krawężnika plus 1 metr bieżący. Kolejnym ważnym elementem jest częstotliwość otwierania szlabanu. Rozróżniamy szlabany z przeznaczeniem do pracy intensywnej i umiarkowanej. Ramiona szlabanów mogą być tubowe odporne na wiatr oraz płaskie z ochronnymi gumami.
Szlabany parkingowe mogą być sterowane przy pomocy pilotów kart magnetycznych, kamer czytających tablice rejestracyjne, sterowników GSM. Dodatkowo szlabany parkingowe mogą być wyposażone w urządzenia zabezpieczające: czujniki, fotokomórki, lampy ostrzegawcze. Nowoczesne szlabany parkingowe ze sterowaniem procesorowym pozwalają na naliczanie wjazdów i wyjazdów. Mogą też pokazywać ilość wolnych miejsc na parkingu.

BRAMY SKRZYDŁOWE I PRZESUWNE – JAKĄ WYBRAĆ?

szlaban 2Brama przesuwna i brama skrzydłowa

Zasadniczą kwestią jest właściwy dobór rodzaju bramy. Powinna ona spełniać nasze oczekiwania i zarazem być w pełni funkcjonalna. Generalnie możemy podzielić bramy na przesuwne oraz jedno- i dwuskrzydłowe otwierane do wewnątrz. Te pierwsze, jak sama nazwa wskazuje, wyposażone są w system automatycznego przesuwania. Natomiast bramy skrzydłowe mają jedno lub dwa skrzydła wyposażone również w nowoczesny system automatycznego funkcjonowania, który otwiera zawsze bramę do wewnątrz – tak nakazują przepisy.

Jaką bramę wybrać?

Decyzję o wyborze rodzaju bramy często wymusza długość posiadanej działki i wielkość posesji. Bramę skrzydłową warto wybrać wówczas, gdy nasza działka jest wąska. Minusem jednak takiego rozwiązania jest zablokowanie przestrzeni tuż za bramą. Powinna tam znajdować się pusta przestrzeń tak, aby brama mogła się w pełni otworzyć. Dlatego też bramy skrzydłowe montuje się w posesjach o długim podjeździe, gdzie jest sporo miejsca na otwarcie bramy.

Bramy przesuwne mają z kolei tę zaletę, że otwierają się wzdłuż ogrodzenia. Dzięki temu nie blokują przestrzeni za bramą. Niemniej pojawia się tu inny problem. Każda brama przesuwna jest wyposażona w tzw. ogon. Służy on do zrównoważenia ciężaru bramy. Dlatego też brama przesuwna potrzebuje sporo miejsca wzdłuż ogrodzenia.

Szerokość bram skrzydłowych zazwyczaj nie przekracza 3 metrów szerokości. Natomiast bramy przesuwne mogą być znacznie dłuższe, co jest ich ogromną zaletą.

Bramy przesuwne mogą być zamontowane na szynie lub samonośne. Bramy na szynach mają jednak tę wadę, że nieraz ciężko je utrzymać w czystości. Może się w nich gromadzić np. śnieg, czy też jesienią liście. Do zamontowania takiej bramy konieczne też jest wykonanie fundamentów na szyny.

AUTOMATYKA DO BRAM, NAPĘDY, SERWIS I MONTAŻ

Oferujemy szeroki wybór automatyki bramowej znanych firm: CAME, NICE i SOMFY. Produkty tych firm zdobyły uznanie klientów dzięki swej niezawodności, trwałości oraz atrakcyjnej cenie.

Automatyka bram przesuwnych oraz napędy do bram skrzydłowych firmy NICE – zestaw podstawowy.

Klient otrzymuje 24 miesiące gwarancji.

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT – SYSTEM | DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT-SYSTEM DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

KONTAKT

DAT – SYSTEM Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

Nr konta ING Bank Śląski
57 1050 1575 1000 0022 7515 5253

Tel.: +48 601 753 766

E-Mail: jasonp@o2.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00

DAT – SYSTEM WROCŁAW | ZAKRES USŁUG

Firma zajmuje się montażem i instalacją bezprzewodowych i przewodowych systemów alarmowych, monitoringu CCTV, monitoringu IP, domofonów i videodomofonów, kontrolą dostępu.

MONTAŻ DOMOFONÓW WE WROCŁAWIU
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław | Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław

Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron