Pon - Pt: 7:00 - 17:00    | Wrocław / Żórawina / Kobierzyce |tel. +48 601 753 766

Pon - Pt: 7:00 - 17:00 Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

tel. +48 601 753 766

Slide background

SYSTEMY ALARMOWE
WROCŁAW

Slide background

SYSTEMY ALARMOWE – WROCŁAW

Alarmy Wrocław

systemy alarmoweBosch | DSC | Satel

Firma DAT-SYSTEM zakłada alarmy sprawdzonych firm SATEL i DSC oraz produkty renomowanej, znanej na całym świecie firmy BOSCH – lidera w dziedzinie zabezpieczeń i alarmów. Gwarantuje to technologiczne najnowsze rozwiązania oraz trwałość zastosowanych zestawów i komponentów. Po przeprowadzonej analizie zagrożeń oferujemy dostawę, sprzedaż i instalację systemów alarmowych.

Nasza propozycja jest skierowana do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Firmom z branży budowlanej oferujemy współpracę przy kompleksowym projektowaniu, wykonaniu i serwisowaniu instalacji teletechnicznych.

Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne założonych przez nas systemów alarmowych. Przeprowadzamy również ich konserwację.

Oferujemy również montaż systemu telewizji przemysłowej CCTV (link), który jest równorzędnym i zarazem uzupełniającym dla systemu alarmowego. W przypadku alarmu z czujnika zewnętrznego kamera pozwala na weryfikację przyczyny alarmu i rejestrację zdarzeń. Kamery również skutecznie odstraszają potencjalnych złodziei.
Oba systemy wzajemnie się uzupełniają i znacznie zmniejszają ryzyko włamania.

Do czego służy system alarmowy?

Bezpieczeństwo to jedno z elementarnych potrzeb człowieka, to podstawa spokojnego życia. System alarmowy w znacznym stopniu pozwala chronić przed zagrożeniem własną rodzinę, dzieci. Alarmy także skutecznie zabezpieczają nasz dobytek, nieraz gromadzony przez całe lata, przed włamaniem i potencjalną kradzieżą.

Alarm do domu

alarmyDawniej mogły wystarczyć zwykłe kraty w oknach, czy też drzwi antywłamaniowe i dobre zamki. Niestety metody złodziei są coraz bardziej wyrafinowane i tradycyjne metody zabezpieczeń nie są już w pełni skuteczne. Nie dają one stuprocentowej gwarancji ochrony. Dlatego też warto wyposażyć mieszkanie lub dom w nowoczesny system alarmowy, który znacznie poprawi nasze bezpieczeństwo i zapewni spokojne noce. Założenie alarmu zapewni też ochronę naszemu mieniu podczas naszej nieobecności, gdy jesteśmy w pracy, a dzieci w szkole lub gdy wyjedziemy całą rodziną na wakacje i przez wiele dni dom stoi pusty. Alarm w domu w razie zagrożenia odstraszy włamywacza i poinformuje nas lub policję o intruzie. Ochroni on tym samym nasze mienie.

Centrale alarmowe do domu

Kluczową cechą alarmów firm SATEL, DSC i BOSCH jest intuicyjność i łatwość obsługi. Są to rozwiązania stworzone przede wszystkim z myślą o codziennym użytkowniku. Posiadają one przy tym pełną funkcjonalność i w pełni spełniają swoje zadania. Dzięki dedykowanym urządzeniom oraz wysokiej jakości poszczególnych komponentów centrale alarmowe do domu zapewniają bezawaryjne działanie przez szereg lat.

Akcesoria takie jak piloty czy karta sprawiają, że obsługa alarmu jest łatwa z każdego miejsca w domu. Jest to również dużym ułatwieniem dla osób starszych lub z ograniczeniami ruchowymi.

Montaż alarmu – Wrocław, Żórawina, Kobierzyce

Firma DAT-SYSTEM zapewnia montaż alarmu w sposób dyskretny i szybki. Nie łączy się to z uszkodzeniem elewacji, czy też trwałych elementów pomieszczenia np. ścian, podłóg. Nasi pracownicy przeprowadzają również szkolenie w zakresie obsługi alarmu, a cały proces jest przeprowadzany niezwykle sprawnie.

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT – SYSTEM | DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT-SYSTEM DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

KONTAKT

DAT – SYSTEM Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

Nr konta ING Bank Śląski
57 1050 1575 1000 0022 7515 5253

Tel.: +48 601 753 766

E-Mail: jasonp@o2.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00

DAT – SYSTEM WROCŁAW | ZAKRES USŁUG

Firma zajmuje się montażem i instalacją bezprzewodowych i przewodowych systemów alarmowych, monitoringu CCTV, monitoringu IP, domofonów i videodomofonów, kontrolą dostępu.

MONTAŻ DOMOFONÓW WE WROCŁAWIU
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław | Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław

Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron