Pon - Pt: 7:00 - 17:00    | Wrocław / Żórawina / Kobierzyce |tel. +48 601 753 766

Pon - Pt: 7:00 - 17:00 Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

tel. +48 601 753 766

Slide background

TELEWIZJA
PRZEMYSŁOWA CCTV

Slide background

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA CCTV

SYSTEMY MONITORINGU, KAMERY

tv przemyslowaMonitoring inaczej telewizja przemysłowa to nagrywanie dźwięku i obrazu w miejscach szczególnie dla nas ważnych. Czy można sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach życie bez kamer? Życie bez wglądu w nasze mienie i rejestracji tego, co tam się dzieje. Czy można np. nie monitorować place pełne cennego towaru? Odpowiedź jest oczywista: monitoring to podstawa w zabezpieczeniu naszego obiektu. Już samo założenie telewizji przemysłowej sprawia, że większość złodziei będzie omijać szerokim łukiem takie obiekty.

Kamery przemysłowe można zamontować dosłownie wszędzie: w firmie, biurze, na parkingu, w domu, na korytarzu, na lotnisku, w szkole, na działce. Nawet w lesie mogą one odgrywać ważną rolę. Wszędzie tam, gdzie obecność kamery zwiększy prawidłowe funkcjonowanie Twojego biznesu, podniesie poziom bezpieczeństwa lub ograniczy straty. Lista zastosowań kamer może być znacznie dłuższa. Można ogólnie powiedzieć, że kamery są wszędzie tam gdzie ludzie. Obecnie jest to już stały element naszego życia. Systemy monitoringu montowane są na ulicach miast, w galeriach handlowych, zakładach pracy, sklepikach osiedlowych, domach, czy też w zamkniętych osiedlach. Telewizja przemysłowa pełni rozmaite funkcje: chroni mienie, zwiększa bezpieczeństwo obiektów i ludzi, nadzoruje pracowników i pozwala kontrolować nieuczciwych klientów.

Monitoring to nie tylko obserwacja ludzi i pomieszczeń. Przy pomocy kamer możemy także np. rejestrować proces budowy domu, dokonywać inspekcji trudno dostępnych miejsc, otwierać szlaban na parkingu; z kamery zamontowanej w samochodzie, możemy zarejestrować wszystko, co dzieje się wokoło – liczba zastosowań kamer jest nieograniczona.

Firma DAT – SYSTEM wykonuje montaż systemów monitoringu / telewizji przemysłowej CCTV od niewielkich obiektów z dwoma, trzema kamerami do mocno rozbudowanych systemów, w skład których wchodzi kilkadziesiąt kamer.

Nasza firma istnieje 22 lata, Od samego początku, gdy tylko w Polsce zaczęły pojawiać się kamery przemysłowe, zajęliśmy się ich instalacją. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w tym zakresie oraz możliwości dostępu do profesjonalnych kamer kluczowych producentów jesteśmy w stanie, podjąć się nawet niestandardowych zadań i rozwiązań związanych z monitoringiem. Zainstalowane kamery pozwolą Państwu na podgląd przez internet z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej. Budowa systemu monitoringu jest uzależniona od potrzeb inwestora, typu obiektu i budżetu przeznaczonego na ten cel.

W skład podstawowego systemu telewizji przemysłowej CCTV wchodzą następujące urządzenia:

  • kamery – rozmaite rodzaje: kopułowe, kompaktowe, ukryte, wandaloodporne, z oświetlaczem podczerwieni,
  • rejestratory: cyfrowe DVR z dyskiem HDD,
  • okablowanie i złączki,
  • zasilacz.

Montaż systemów monitoringu / telewizji przemysłowej CCTV we Wrocławiu, Żórawinie i Kobierzycach

Nasza firma DAT – SYSTEM oferuje kompleksową usługę monitoringu CCTV. Dobieramy zestaw odpowiednio do siebie przystosowanych urządzeń dozorowych. Po konfiguracji nasz zespół wykwalifikowanych i z wieloletnim doświadczeniem w branży techników dokonuje montażu. Gwarantuje to najwyższą jakość usługi, długoletnią skuteczność i poprawne działanie zamontowanych instalacji telewizji przemysłowej.

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT – SYSTEM | DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

 

 

 

 

 

 

WROCŁAWSKA FIRMA DAT-SYSTEM DOMOFONY I SYSTEMY ALARMOWE

Zostań naszym Klientem już dziś!

Skontaktuj się!

+48 601 753 766

 

KONTAKT

DAT – SYSTEM Paweł Jaworek
Wrocław / Żórawina / Kobierzyce

Nr konta ING Bank Śląski
57 1050 1575 1000 0022 7515 5253

Tel.: +48 601 753 766

E-Mail: jasonp@o2.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek 7:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 17:00
Środa 7:00 - 17:00
Czwartek 7:00 - 17:00
Piątek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 13:00

DAT – SYSTEM WROCŁAW | ZAKRES USŁUG

Firma zajmuje się montażem i instalacją bezprzewodowych i przewodowych systemów alarmowych, monitoringu CCTV, monitoringu IP, domofonów i videodomofonów, kontrolą dostępu.

MONTAŻ DOMOFONÓW WE WROCŁAWIU
GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław | Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCITworzenie i pozycjonowanie stron

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © DAT-SYSTEM – Wrocław

Tel.: +48 601 753 766

Profesjonalne usługi montażu systemów alarmowych, monitoringu kamer CCTV, kontroli dostępu, zakładania domofonów i videodomofonów na najwyższym poziomie we Wrocławiu, Kobierzycach, Żórawinie i okolicy.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Tworzenie i pozycjonowanie stron